Rezultaty

Kosmetyki Herbalife SKIN pomagają uzyskiwać codziennie optymalne efekty. Zobacz sama i przeczytaj historie naszych klientów.

CARLOS R.
High Point, NC
36 lat
„Zawsze miałem tłustą cerę, ale odkąd korzystam z Programu Zaawansowanego Herbalife SKIN do cery normalnej/tłustej zauważyłem, że problem z przetłuszczaniem się i nadmiernym świeceniem skóry zniknął. Wszyscy koledzy z pracy zauważyli różnicę! Mówią, że teraz moja skóra (zwłaszcza na nosie) wygląda czysto, bez widocznych porów. Czuję się, jakbym cofnął się do czasów młodości”.
TRICIA R.
Concord, CA
62 lata
„Odkąd stosuję kosmetyki Herbalife SKIN, moja skóra stała się cudownie gładka. Kiedyś była bardzo nierówna, a teraz jest aksamitna. Zauważyłam także, że opuchnięcia pod oczami się zmniejszyły. Codziennie wstaję rano o 4:45 na Herbalife24Fit Camp, a moje oczy wyglądają jak po siedmiu godzinach snu. Uwielbiam program pielęgnacyjny Herbalife SKIN – łatwo go stosować i naprawdę można poczuć efekty. Dzięki tym kosmetykom moja skóra wygląda teraz tak dobrze, jak nigdy przedtem!”
KAREN H.
Brownsville, CA
73 lata
„Mam 73 lata i bardzo suchą skórę, z głębokimi zmarszczkami. Stosowanie programu pielęgnacyjnego Herbalife SKIN przez trzy miesiące pomogło mi poprawić tonację cery, a zmarszczki wyglądają na płytsze, ku mojej wielkiej radości! Moją ulubioną częścią programu jest „Czas na orzeźwienie z Herbalife”, gdy nakładam Oczyszczającą maseczkę z miętą i glinką przed wejściem pod prysznic. Po prostu uwielbiam miętowy aromat!”
NOEMI C.
Lenexa, KS
45 lat
„Zakochałam się w każdym z osobna i we wszystkich razem kosmetykach Herbalife SKIN. Wystarczył zaledwie tydzień ich stosowania, by koleżanka spytała, co zrobiłam, że moja skóra wygląda tak promiennie! Odkąd zaczęłam stosować program codziennej pielęgnacji, cera wygląda na świeższą i młodszą, jest pełna blasku”.
CARLOS O.
Miami, FL
62 lata
„Zauważyłem zmianę w wielkości zmarszczek, odkąd używam kosmetyków Herbalife SKIN™. Rodzina i znajomi nie mogą uwierzyć w moją metamorfozę! Pytają, jak to zrobiłem. Mówią, że nie wyglądam na swoje lata, bo moja skóra wygląda młodo i gładko. Przekonałem się, że kosmetyki Herbalife SKIN są przystępne cenowo i łatwe w użyciu. Stworzyłem swój rytuał pielęgnacyjny, w czasie którego skupiam się na sobie. Cieszę się tym czasem, który zajmuje mi nakładanie kosmetyków. Mogę zobaczyć i poczuć efekty pielęgnacji.”
DANIA H.
Inglewood, CA
35 lat
„Moja skóra wygląda na lepiej napiętą i nawilżoną. Widzę mniej zmarszczek i opuchnięć pod oczami. W ciągu pierwszych dwóch tygodni ludzie zaczęli mi mówić, że moja cera wygląda na jaśniejszą i odświeżoną. Kosmetyki Herbalife SKIN przewyższają wszystkie inne, jakich do tej pory próbowałam. Pomagają mojej skórze wyglądać i czuć się młodziej. Łatwo postępować zgodnie z zaleceniami programu codziennej pielęgnacji. Dodatkowa zaleta to cudowny aromat kosmetyków!”
ERIKA T.
North Las Vegas, NV
21 lat
„Myślałam, że jestem skazana na skórę, której wygląd mi się nie podoba. Odkąd zaczęłam stosować program pielęgnacyjny Herbalife SKIN, skóra stała się bardziej miękka i gładka. Zauważyłam różnicę w ciągu tygodnia i teraz czuję ją za każdym razem, gdy nakładam makijaż. Ponieważ mieszkam w rejonie pustynnym, skóra czasami wysycha i traci witalność. Stosuję Błyskawicznie wygładzający scrub z jagodami, a wówczas odzyskuję ładniejszy wygląd i poczucie lepszego nawilżenia”.
ESMERALDA R.
Miami, FL
40 lat
„Uwielbiam Oczyszczającą maseczkę z miętą i glinką, ponieważ od razu czuję różnicę. Nakładam ją na około 10 minut, a gdy ją zmywam, mam wrażenie, że skóra jest tak miękka jak nigdy przedtem. Syn powiedział, że moja skóra wygląda ładniej. Sam zaczął używać Oczyszczającej maseczki z miętą i glinką. Kosmetyki Herbalife SKIN zwiększyły moje poczucie własnej wartości w kwestii wyglądu.”
JAMI G.
Hollidaysburg, PA
32 lata
„Mam wrażliwą skórę, ale mogę stosować kosmetyki Herbalife SKIN™. Zauważyłam, że cera stała się bardziej jednolita w ciągu tygodnia. Najlepszym kosmetykiem jest dla mnie Ujędrniający żel pod oczy. Bardzo martwiłam się opadającymi powiekami, jak również liniami pod oczami i „kurzymi łapkami”. Teraz jestem zadowolona z efektów pielęgnacji Ujędrniającym żelem pod oczy. Ludzie mówią mi, że moja skóra wygląda na świeższą po czterech miesiącach stosowania programu pielęgnacji na co dzień. Pracuję w salonie i polecam Herbalife SKIN KAŻDEMU”.
KELADY W.
Plano, TX
21 lat
„Wcześniej moja skóra wyglądała na mocno przesuszoną. Odkąd sięgnęłam po kosmetyki Herbalife SKIN, zobaczyłam, jak skóra powinna się czuć. Nawet nie potrzebuję makijażu, ale gdy już go robię, kosmetyki rozprowadzają się tak gładko! Skóra jest bardzo czysta, po prostu promienieje. Już pierwszego dnia, gdy je wypróbowywałam, narzeczony powiedział mi, że moja skóra wygląda wspaniale. Najprzyjemniejsze jest chyba to, że mogę czuć się ładna i pewna siebie nawet bez makijażu”.